Tak tworzymy nasz produkt

Za pomocą wyspecjalizowanych maszyn i wykwalifikowanych pracowników, uzyskujemy wysokiej jakości produkty, które trafiają do klientów z całego świata.

 

BISAF

Cechuje nas:

Sterylność
0%
Dokładość
0%
Sumienność
0%

Metoda FLOW-PACK

Metoda pakowania flow-pack jest prosta, szybka, uniwersalna i ekonomiczna.Materiałem do pakowania jest folia głównie BOPP oraz laminaty z folii BOPP w różnych wariantach: transparent, metaliza, biała, perła. Maszyna pracująca w systemie flow-pack może pakować zarówno duże partie produktów jednocześnie, jak i pojedyncze sztuki. Możliwość pakowania pojedynczych sztuk jest dla nas bardzo cenna, gdyż każda maseczka bezpośrednio po wyjściu z komory gdzie jest naświetlana lampą UV trafia do rękawa foliowego gdzie pozostaje hermetycznie zamknięta. Pozwala to na utrzymanie sterylności całego procesu i dostarczenie klientowi czystej sterylnie maseczki a pakowanie jednostkowe gwarantuje taką samą jakość dla każdej sztuki.

Opakowanie flow-pack nie przepuszcza powietrza, zabezpiecza zawartość w czasie transportu, ochrania przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, przed zabrudzeniem i skażeniem. System flow-pack jest wszechstronny, gdyż można zapakować przedmioty o różnych kształtach i wielkościach. Najlepiej sprawdza się jednak przy produktach o równych, symetrycznych kształtach jakim niewątpliwie są

produkowane przez nas maseczki ochronne.

Produkcja

Nasza fabryka znajduje się w Świebodzicach, gdzie posiadamy 2 linie produkcyjne przeznaczone do produkcji maseczek ochronnych typu FFP2
oraz FFP3 i ich różnych modeli. 
Każda linia produkcyjna obsługiwana

jest przez 1 operatora i jest w stanie produkować bez żadnych modyfikacji trzy różne typy masek: FFP2, FFP3 oraz BM1.

Dodatkowo maski mogą być personalizowane na życzenie klienta. Ilość warstw z których składa się maska w zależności od rodzaju waha się od 4 do 6.

Maski produkowane są w szerokiej gammie kolorystycznej odzwierciedlającej poszczególne gusta klientów. Każda z wyprodukowanych masek jest pakowana jednostkowo w sposób hermetyczny, utrzymując jej sterylność w całym procesie produkcyjnym.

Proces produkcyjny

Posiadamy dwie linie produkcyjne produkujące maseczki, które ze względu na swoje możliwości stanowią unikat na skalę światową.

Jako jedyne na świecie, po założeniu odpowiednich komponentów, są w stanie same wyprodukować gotową maseczkę posiadającą uszczelkę nosową, dwa druciki zamykające twarzoczaszkę oraz zapięty haczyk. Niewątpliwie stanowi to o złożoności całego procesu produkcyjnego, który te dwie linie są w stanie połączyć, tworząc unikalną synergię myśli technologicznej z człowiekiem oraz materiałem.