Sklep

Maski FFP3

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór niezbędnych środków ochrony. Jednym z nich jest maska filtr FFP3 – nieodłączny element wyposażenia dla profesjonalistów służby zdrowia, ale także dla osób indywidualnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo tak, jak robią to specjaliści.

Maska z filtrem FFP3 – czym się charakteryzuje?

Maska filtr FFP3 to środek ochrony aktywno-pasywnej, który doskonale chroni przed drobnoustrojami takimi jak wirusy, bakterie, ale również szkodliwymi cząsteczkami zawieszonymi w powietrzu, takimi jak pyły i cząstki smogu PM10 oraz PM 2.5. Zasada działania maseczek przeciwwirusowych FFP3 polega na mechanicznym filtrowaniu powietrza, które wdychamy. Ich konstrukcja umożliwia skuteczną filtrację najmniejszych cząstek, o średnicy 60-160 nanometrów. Tym samym, maska filtr FFP3 to gwarancja najwyższego poziomu ochrony.

Dla kogo jest przeznaczona maska filtr FFP3?

Jako produkt o najwyższym stopniu ochrony, maska filtr FFP3 jest polecana przede wszystkim dla personelu medycznego, osób narażonych na kontakt z substancjami szkodliwymi, a także dla każdego, kto szuka skutecznej ochrony zdrowia. Nasz sklep dla lekarzy zachęca do korzystania z masek FFP3 wszystkie osoby, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wygodne i skuteczne maski FFP3

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje masek filtrujących FFP3. Wszystkie cechuje skuteczność filtracji połączona z wygodą użytkowania. Te maseczki jednorazowe wyróżniają się elastyczną budową oraz możliwością idealnego dopasowania do twarzy dzięki rozwiązaniom takim jak zapinka z tyłu głowy, miękka pianko-gąbka w miejscu styku z nosem, drucik w dolnej części maski. Ich dodatkową zaletą jest to, że nie powodują parowania okularów. 

Maseczki przeciwwirusowe FFP3, które są dostępne w dwóch wariantach: standardowym i AIR. Wersja AIR, oprócz standardowych funkcji filtracyjnych, wyposażona jest dodatkowo w innowacyjny system wentylacyjny, który ułatwia oddychanie, zmniejszając opór podczas wydechu i tym samym zwiększając komfort użytkowania, nawet przez 8 godzin

Czym jeszcze wyróżniają się nasze maseczki przeciwwirusowe FFP3?

  • Skutecznością filtracji na poziomie ≥ 99,4%.
  • Potwierdzoną badaniami ochroną przed cząstkami odpowiadającymi wielkości koronawirusa.
  • Jednostkowym pakowaniem i czystością mikrobiologiczną.
  • Pozwalają na swobodę oddychania, nie powodując dyskomfortu.

Maseczki przeciwwirusowe FFP3 BISAF

Decydując się na maseczki FFP3, inwestujesz w swoje zdrowie. Ich wysoka skuteczność sprawia, że są to produkty niezbędne dla osób pracujących w trudnych warunkach, a także dla każdego, kto ceni sobie pełne bezpieczeństwo. Asortyment w sklepie BISAF jest stale rozszerzany o nowe produkty. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi kategoriami takimi jak: urządzenia medycznetesty diagnostyczne, narkotesty, a także maseczki FFP2.