Koszyk

Test do samokontroli COVID-19 AG

Test do samokontroli COVID-19 AG

Test Coretests COVID-19 AG BISAF jest testem chromatograficznym przeznaczonym do użytku domowego. Jako test do samokontroli, jest niezwykle wygodny i prosty w obsłudze. Służy jako dowód jakościowy na obecność u człowieka antygenu COVID-19 poprzez pobranie próbki wymazu z jamy nosowo-gardłowej lub jamy nosowej (przednia część nosa). Antygenem docelowym wykrywanym przez test jest białko N (nukleokapsyd) o wysokim stopniu zachowania, nawet w przypadku mutacji wirusowych. Test pozwala na wykrycie choroby SARS-CoV2 w jej wczesnej fazie, szczególnie bezpośrednio po wystąpieniu typowych objawów choroby.

 

Produkt przeznaczony do samokontroli.

 

Test poziomu witaminy D

Test kasetkowy poziomu WITAMINY D (pełna krew z opuszka palca)

To szybki chromatograficzny test immunologiczny służący do półilościowego wykrywania 25-hydroksywitaminy D (25 (OH) D) we krwi pełnej z opuszka palca. Test umożliwia uzyskanie wstępnego wyniku testu diagnostycznego i może być stosowany do badania przesiewowego w kierunku niedoboru witaminy D.

 

Produkt przeznaczony do samokontroli.

 

 

Test poziomu FERRYTYNY

Test poziomu FERRYTYNY

To szybki test do jakościowego oznaczania ferrytyny w ludzkiej krwi z opuszka palca, służącym do wykrywania niedokrwistości z powodu niedoboru żelaza.

Żelazo jest składnikiem wielu białek. Jest kluczowym elementem hemoglobiny, wchodzi w skład krwinek czerwonych oraz mioglobiny, gdzie pełni ważną funkcję przy transporcie tlenu w tkankach mięśniowych. Żelazo występuje również w tzw. centrach aktywnych enzymów, do których zaliczamy: peroksydazę, katalazę i cytochromy.

 

Produkt przeznaczony do samokontroli.