Maska FFP3

Jest to półmaska z ochroną aktywno-pasywną, która filtracja wynosi

≥ 99% potwierdzona badaniami cząstkami 60-160 nanometrów.

Produkt idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki wyjątkowej zapince, delikatnej pianko-gąbce na nos oraz drucikowi wsuniętemu w górnej oraz dolnej części maski. Nieuczulająca, niepodrażniająca.

 

Produkt posiada certyfikat zgodności z normą EN 149 , EN 14683 w zakresie Typ I, II, IIR, a także spełnia wymagania RPEiR 2017/745.

Ofertowka-elemeny

O produkcie

Produkt wpisany do rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Jest to nowość i unikalny na rynku wyrób o wygodnym kształcie maski medycznej, który jednocześnie zapewnia wysoki poziom filtracji osiągalny dotychczas jedynie w półmaskach filtrujących! Maska o wysokich walorach estetycznych wykonana z najwyższej jakości materiałów.

 

Aktualnie stworzyliśmy, 2 warianty kolorystyczne a każda z nich zachowuje identyczne właściwości.

Maska FFP3 AIR

Jest to półmaska z ochroną aktywno-pasywną, która filtracja wynosi ≥ 99,9% potwierdzona badaniami cząstkami 60-160 nanometrów. Wysoki komfort oddychania. Pięciowarstwowa.

Produkt idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki wyjątkowej zapince, delikatnej pianko-gąbce na nos oraz drucikowi wsuniętemu w górnej i dolnej części maski.

 

Produkt posiada certyfikat zgodności z normą EN 149, a także spełnia normę EN 14683 w zakresie Typ IIR.

O produkcie

Produkt wpisany do rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Półmaska AIR zapewnia bardzo wysoki komfort oddychania, niespotykany w żadnym innym produkcie tej klasy. Bardzo niskie parametry oporu oddychania sprawią, że produkt ten jest idealny do uprawiania różnego rodzaju sportów czy całodziennej pracy, oraz dla osób mających problemy z oddychaniem.

Aktualnie stworzyliśmy, aż 2 warianty a każda z nich zachowuje identyczne właściwości.

FFP3-AIR-biała